Tutto e’ Comodo – Հայկական կահույք եվրոպական որակով
Tutto e’ Comodo Holding-ը ձեռնարկում է իր առաջին նախագիծը՝ ստեղծելով բացառիկ հնարավորություն հայ սպառողների համար ձեռք բերելու տեղական արտադրության կահույք եվրոպական որակով։
Վերջերս Ֆրանկֆուրտի Heimtextil ցուցահանդեսի շրջանակներում մեր թիմը ուսումնասիրեց եվրոպական առաջատար տեքստիլ արտադրողներին՝ ընտրելով բարձրակարգ նյութեր, որոնք երաշխավորում են հարմարավետություն, դիմացկունություն և ֆունկցիոնալություն։
Շնորհակալություն, որ մեզ հետ եք այս ճանապարհորդության ընթացքում, և սպասեք մեր նորույթներին,Շուտով սպասվում են նոր համագործակցություններ եվրոպական առաջատար արտադրողների հետ:
👉 Հետևեք մեզ և բաց մի թողեք նորությունները!
Tutto e’ Comodo Holding-ը մեկնարկում է իր առաջին նախագիծը՝ ստեղծելով բացառիկ հնարավորություն հայ սպառողների համար ձեռք բերելու Հայաստանում արտադրված՝ եվրոպական որակին համապատասխան կահույք։
Վերջերս Heimtextil միջազգային ցուցահանդեսում՝ Ֆրանկֆուրտում, մեր թիմը ծանոթացավ եվրոպական առաջատար տեքստիլ արտադրողներին և ընտրեց պրեմիում որակի նյութեր, որոնք ապահովում են հարմարավետություն, երկարակեցություն և բարձր ֆունկցիոնալություն։
Շնորհակալ ենք, որ մեր կողքին եք այս ճանապարհին։ Հետևե՛ք մեզ՝ առաջինը տեղեկանալու մեր նորարարություններին և եվրոպական առաջատար արտադրողների հետ սպասվող նոր համագործակցություններին։

Tutto e’ Comodo – Армянская мебель с европейским качеством
Tutto e’ Comodo Holding запускает свой первый проект, создавая уникальную возможность для армянских потребителей приобрести местную мебель с европейским качеством.
Недавно на выставке Heimtextil во Франкфурте наша команда изучила ведущих европейских производителей текстиля и выбрала премиальные материалы, обеспечивающие комфорт, долговечность и функциональность.
Спасибо, что вы с нами в этом путешествии! Оставайтесь с нами—скоро ожидаются новые сотрудничества с ведущими европейскими производителями!
👉 Подписывайтесь на нас и не пропустите обновления!
Tutto e’ Comodo Holding запускает свой первый проект, открывая для армянских потребителей уникальную возможность приобрести мебель местного производства европейского качества.
Недавно на международной выставке Heimtextil во Франкфурте наша команда познакомилась с ведущими европейскими производителями текстиля и тщательно отобрала премиальные материалы, обеспечивающие комфорт, долговечность и функциональность.
Спасибо, что вы с нами на этом пути! Следите за нашими новостями — совсем скоро мы представим новые проекты и сотрудничество с ведущими европейскими производителями.
👉 Подписывайтесь на нас, чтобы не пропустить обновления!