03.12.2024-23.12.2024 Comodo ընկերությունը հյուրընկալել էր Գերմանիայից ժամանած փորձառու մասնագետ Անյա Գրոյտերին, ով ներկայացնում էր Senior Expert Service կազմակերպությունը: Անյան, ով ունի ինտերիերի ձևավորման, կահույքի պաստառագործության և տեքստիլի վարպետության 24 տարվա փորձ, կիսվեց իր գիտելիքներով և ստեղծագործական մոտեցումներով մեր թիմի հետ:
Անյան մեզ հետ կիսվեց նորարարական տեխնոլոգիաներով և արտադրական գործընթացների օպտիմալացման գաղափարներով, որոնք թույլ կտան մեր ընկերությանը կատարելագործել արտադրությունը: Սա կարևոր քայլ է Comodo-ի համար, քանի որ մեր նպատակն է ստեղծել բարձրակարգ կահույք, որը կհամապատասխանի ոչ միայն տեղական, այլև միջազգային պահանջներին:
Այս փորձի փոխանակումը մեզ հնարավորություն տվեց հիմք դնել համագործակցության նոր ուղղությունների համար: Մենք սկսել ենք ակտիվ քննարկումներ եվրոպական հումքի արտադրությամբ զբաղվող ընկերությունների հետ, ինչը ոչ միայն կհեշտացնի որակյալ նյութերի ներմուծումը, այլև կբացի նոր շուկաներ Comodo-ի արտադրանքի համար:
Այս նախաձեռնությունը նպատակ ունի ապահովելու, որ մեր արտադրանքը համապատասխանի եվրոպական ստանդարտներին, ինչը ոչ միայն կբարձրացնի մեր բրենդի հեղինակությունը, այլև կուժեղացնի մեր դիրքերը միջազգային շուկայում:
Ապագա ծրագրեր
Comodo-ի և @SeniorExpertService-ի համագործակցությունը դեռ շատ հնարավորություններ է պարունակում, և մենք արդեն աշխատում ենք այս համագործակցության շրջանակներում ձեռք բերված գիտելիքների և հմտությունների հիման վրա նոր արտադրատեսակներ ներկայացնելու ուղղությամբ:
Շուտով մենք կներկայացնենք մեր նորարարական գաղափարներն ու նախագծերը, որոնք ոչ միայն հաճելիորեն կզարմացնեն մեր հաճախորդներին, այլև ցույց կտան մեր պրոֆեսիոնալ թիմի հզորությունը:
Հետևեք մեզ՝ ծանոթանալու խելահեղ նորություններին, որոնք կդարձնեն ձեր կենցաղը ավելի գեղեցիկ և հարմարավետ:

Сотрудничество Comodo с Senior Expert Service
С 3 по 23 декабря 2024 года компания Comodo принимала у себя опытного специалиста Анью Гройтер из Германии, представляющую организацию Senior Expert Service. Анья, имея 24-летний опыт в области дизайна интерьеров, обивки мебели и текстильного мастерства, поделилась своими знаниями и креативными подходами с нашей командой.
Анья познакомила нас с инновационными технологиями и идеями по оптимизации производственных процессов, что позволит нашей компании повысить качество производства. Это важный шаг для Comodo, так как наша цель — создавать высококачественную мебель, соответствующую не только местным, но и международным стандартам.
Этот обмен опытом дал нам возможность заложить основу для новых направлений сотрудничества. Мы начали активные переговоры с европейскими производителями сырья, что не только облегчит импорт качественных материалов, но и откроет новые рынки для продукции Comodo.
Совсем скоро мы представим наши инновационные идеи и проекты, которые не только приятно удивят наших клиентов, но и продемонстрируют силу нашей профессиональной команды.
Следите за нашими новостями – впереди много интересного, что сделает ваш дом еще красивее и уютнее!
Будущие планы
Сотрудничество между Comodo и Senior Expert Service открывает множество новых возможностей. Мы уже работаем над разработкой новых продуктовых линеек, основанных на полученных знаниях и навыках.Совсем скоро мы представим наши инновационные идеи и проекты, которые не только приятно удивят наших клиентов, но и продемонстрируют силу нашей профессиональной команды.